Nothing, as always...

11.03.2018r.

Witaj podróżniku!
Odpocznij...

Margot

08.03.2018r.

And it is how it started.

Uno

Karty postaci
Dane Separacji
Avatarnie
Wymiana



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A - Z. Poradnik dla początkujących

Go down 
AutorWiadomość
Karta

Karta


Liczba postów : 27
Join date : 19/06/2016

A - Z. Poradnik dla początkujących Empty
PisanieTemat: A - Z. Poradnik dla początkujących   A - Z. Poradnik dla początkujących EmptySro Cze 22, 2016 10:00 pm

Witaj, nowy graczu! Podejrzewam, że jeśli tu zajrzałeś, nie wiesz, co robić, poszukujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania bądź po prostu się nudzisz. Postaram się sprawić, aby Twoja mordęga nie trwała długo - wybrałam najistotniejsze tematy, podsumowałam je i podzieliłam na trzy etapy dla lepszego czytania.


Na początek absolutne podstawy - część I:


  •  Regulamin - mam nadzieję, że zechcesz przeczytać ten zbiór wszelkich zasad, które są odpowiedzią na większość pytań, np. na te z gatunku "jak długi musi być post?", "jaki jest rozmiar avatara?" i inne. To bardzo ułatwia i pracę Administracji i życie graczowi.
     
  •  Podpisy- kolejny przystanek, którego odwiedzenie wynika z przeczytania Regulaminu. Pamiętaj, że bez pozostawienia swojego podpisu nie możesz rozpocząć gry!



Fascynująca lektura - część II:
Dane to swoista biblioteka i skarbnica wiedzy, w której można znaleźć wszystkie niezbędne tematy dotyczące rozgrywki fabularnej, a więc:


  • Opis fabuły - kto, z kim, gdzie, jak, kiedy? Czyli co wydarzyło się do momentu powstania Separacji oraz to, co dzieje się teraz.

  • Analiza ras - warto zwrócić na nią uwagę przy wyborze rasy dla Twojej postaci, gdy masz odwieczny dylemat: czy grać człowiekiem, czy jednak istotą nieśmiertelną?

  • Unboxing Otchłani - w tym temacie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące istoty Otchłani, tego, jak dochodzi do Unboxingu i czym właściwie jest ten proces.

  • Umiejętności & Moce - temat dotyczący wszelkich umiejętności i mocy, które może mieć Twoja postać. Przeczytaj go uważnie i zwracaj uwagę na limity!

  • Grupy & Rangi - tu znajdziesz spis wszystkich frakcji występujących w fabule Separacji oraz rang wiążących się z przynależnością do rzeczonych frakcji.

  • System walk - czyli co dzieje się, gdy ktoś mnie wyzwie na pojedynek albo gdy to ja chcę komuś rzucić wyzwanie? Walki na forum odbywają się przy pomocy systemu kości, o szczegółach (w granicach zdrowego rozsądku) decyduje MG.

  • Mistrzowie Gry - spis aktualnych bogów (bądź czortów) fabuły, sił wyższych (lub niższych), które będą nadzorować grę i straszliwie mieszać w wątkach graczy.

  • Nasze Realia - czyli jak zapobiec tworzeniu idealnych postaci i uratować świat.


Część III, ta najprzyjemniejsza:

Przebrnąłeś przez część II? Cudownie! Możesz już:

  •  Stworzyć Kartę Postaci, bazując na wzorze.
  • Wysłać zapis swoich mocy (o ile postać jest w ich posiadaniu) na pw jednego z adminów.
  •  Cierpliwie poczekać na akceptację.
  •  Sprawdzić, czy są chętni na fabułę...
  •  ...i cieszyć się rozgrywką na Separacji!


Jeszcze jakieś problemy? Zajrzyj na Chatbox - na pewno ktoś z Administracji lub Moderacji będzie potrafił Ci pomóc Smile
Powrót do góry Go down
https://separated.forumpolish.com
 
A - Z. Poradnik dla początkujących
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Separacja ::                  Akta :: Dane-
Skocz do: